05 cze 2017
5 czerwca, 2017

DZIEŃ DZIECKA Z WOPR LEGNICA i GOKiS KUNICE

W sobotę 3 czerwca br. Legnickie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kunicach zorganizowało dla najmłodszych  pociech FESTYN z okazji DNIA DZIECKA DD2017 1a
Na Ośrodku Szkoleniowo–Wypoczynkowym WOPR LEGNICA w Kunicach przygotowanych było mnóstwo atrakcji dla dzieci – ratowniczy tor przeszkód, pokazy ratownictwa wodnego, pokazy sprzętu strażackiego oraz rejsy łodziami motorowymi po Jeziorze Kunickim. Dzieci i ich rodzice mieli okazję przepłynąć się łodziami ratowniczymi WOPR Legnica oraz Straży Pożarnej z Brzegu Dolnego.
DD2017 7cOdbyły się również pokazy ratownictwa wodnego. Uczestnicy festynu mieli okazję zobaczyć legnickich ratowników wodnych ratujących ludzi z wykorzystaniem skutera wodnego wraz z platformą ratowniczą.
Dla pociech przygotowano również mnóstwo nagród i niespodzianek. Każde dziecko, po pokonaniu RATOWNICZEGO TORU PRZESZKÓD mogło wybrać nagrodę zabawkę i to chyba była największa frajda.DD2017 28
Niespodziewanie do prac społecznych na bazie WOPR włączyli się uczestnicy zabawy. Rodzice wraz ze swoimi pociechami „rozpracowali” góry piasku na plaży – hałdy zniknęły w bardzo szybkim tempie. Serdecznie dziękujemy przede wszystkim Pani Ani i Pani Madzi za „męską” pracę.DD2017 (5)
Dziękujemy również wszystkim, dzięki którym mała Blanka wyjedzie na turnus rehabilitacyjny – DZIĘKUJEMY ZA OKAZANIE SERCA.
Dla wszystkich uczestników festynu przygotowano poczęstunek: były kiełbaski i ognisko, była pyszna grochówka, a także napoje i słodkości.
DD2017 4Pogoda dopisała a zabawa była bardzo udana.
 
To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc Naszych Darczyńców.
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC
W ORGANIZACJI DNIA DZIECKA
SPONSOROM, RATOWNIKOM I PRZYJACIOŁOM WOPR LEGNICA